Yenidoğan mahallesi 242 sok 27/A Zeytinburnu / İstanbul
Asil Zirve Otomatik Kepenk Sistemleri
Sosyal Medya
Zeytinburnu / İstanbul
0212 547 57 77

Hakkımızda

Kuruluş 2020

Hakkımızda

En İyi Hizmet Anlayışı

Evinizi iyi bir şekilde muhafaza edebilmek için doğru panjur seçimi yapmanız gerekir. Yaşadığınız ya da çalıştığınız yeri aşırı güneş ışığından, sıcak ve soğuk hava sirkülasyonundan, tozdan ve diğer dış etkenlerden koruyabilmek için satın aldığınız panjura dikkat etmeniz gerekir. Ucuz ve kalitesiz panjurlar bir süre

Sonra deforme olacak ve kullanılmaz hâle gelecektir. Ancak Asil zirve tarafından satılan ürünleri tercih ederek yaşadığınız yeri ferah ve güvenli bir biçimde muhafaza edebilirsiniz.

İstanbul merkezli bir firma olan Asil zirve 25 yılı aşkın bir tecrübe ile zeytunburnu hizmet vermektedir. Abdulhadi Baş tarafından kurulan firmanın bugün gerek İstanbul’da gerekse Türkiye’nin dört bir yanında panjur sanayinin öncü kuruluşları arasında yer aldığını söylemek doğru olacaktır.
Üretime sineklik ve panjur ile başlayan firma bugün motorlu panjurlardan profil üretimine kadar birçok alanda hizmet vermektedir. Gerek üretim departmanında gerekse montaj işlerinde alanında kendini yetiştirmiş ve uzmanlığını kanıtlamış kalifiye elemanlar ile çalışmaktadır. Uzman bir kadroyla ve yüksek teknolojik donanımla hizmet vermekte olan Asil zirve kalitesine göre oldukça uygun fiyatlarla ürün ve hizmetler sunmaktadır.
Firmanın temel amacı yaşam ve mekan kalitesini arttıracak ürünler üretebilmektir. Asil zirve Türkiye ile birlikte Romanya, Bulgaristan, Moldova, Rusya, Gürcistan, Ukrayna gibi ülkelerde de hizmet vermektedir. Önümüzdeki yıllar içinde panjur sanayinde lider olması planlanan Asil zirve kepenk
satış sonrasında gelişmiş bir teknik destek ağı bulunmaktadır

Merhaba Size Nasıl Yardım Edebilirim